Broszki z filcu na każdą okazję

Nasze filcowe produkty wykonywane są z największą uwagą i pomyślunkiem. Każda broszka jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego stanowi idealny prezent z okazji urodzin, imienin, bądź świąt. Może być również ciekawą pamiątką i elementem stroju podczas spotkań towarzyskich, wyjazdów integracyjnych, wycieczek i innych niezapomnianych wydarzeń.

Prezenty z filcu są trwałe i wytrzymałe na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Nadają się jako podarunek dla osób w każdym wieku, ponieważ ich aplikacja przy użyciu spinki jest łatwa, bezpieczna i dba o to, aby broszka pozostała na swoim miejscu. Dlatego cieszyć się nią mogą zarówno dzieci, dorośli jak i osoby starsze. 

Broszka kot, pies, a może liść monstery? W Felt Label nie znamy ograniczeń. Tworzymy broszki według nadesłanych przez naszych Klientów pomysłów, dzięki czemu nigdy nie brakuje nam inspiracji.

Broszka z filcu przyjazna dla środowiska

Ogromną zaletą broszek filcowych jest materiał, z jakiego powstają. Wykorzystywany przez nas filc powstaje dzięki zużytym butelkom PET, z których pozyskujemy wytrzymały i odporny na zniszczenia filc syntetyczny. W ten sposób nadajemy nowe życie wartościowym surowcom.

Broszka z filcu jest lekka i łatwo utrzymać ją w czystości. Nie wymaga wyjątkowej pielęgnacji, a jednocześnie można się nią cieszyć latami.

Broszki z filcu o niebanalnych kształtach

Nasza firma ceni sobie niekonwencjonalne podejście do akcesoriów, dlatego żaden projekt nie jest dla nas niemożliwy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy posiada inne gusta, zainteresowania i preferencje. To dzięki temu możemy się pochwalić długą listów fantastycznych wzorów i kształtów, które zamówili nasi Klienci.

Broszka pszczoła dla miłośników tych niesamowitych owadów. Broszka błyskawica dla uczestniczek Strajków Kobiet. Broszki filcowe mózg i serce dla fanów anatomii. To tylko kilka przykładów, które mogą zainspirować kolejne niepowtarzalne projekty. Wygląd broszki może być poważny dzięki wybraniu stonowanych i spokojnych kolorów lub dynamiczny i wesoły za sprawą żywych i energicznych barw. Wszystko zależy od inwencji twórczej naszych Klientów.

Biżuteria handmade – broszki z materiału

Felt Label to polska firma i polska biżuteria. Oprócz naszych pięknych torebek, nerek, podkładek oraz dekoracji na każdą okazję, dostępne są również oryginalne i przyciągające oko broszki. Broszka handmade to niebanalny i wyróżniający się w tłumie dodatek do każdej stylizacji, zarówno eleganckiej, jak i codziennej lub festiwalowej. Oferujemy aż 20 wersji kolorystycznych i wykonujemy projekty na zamówienie przy użyciu laserowego plotera. Realizujemy zlecenia indywidualne jak i grupowe, aby każdy miał możliwość cieszenia się z naszego pięknego wyrobu – w pojedynkę lub w towarzystwie. Nasze broszki z filcu to gwarancja jakości i zadowolenia.

 

Jeśli jesteś zainteresowana zakupem broszek filcowych lub masz pytania, to wyśnij wiadomość wykorzystując poniższy formularz.

broszki filcowe

 broszki filcowebroszki filcowe