T: +48 888-787-473     E: FL@FELTLABEL.PL

O mnie

O mnie

Cześć,

Mam na imię Martyna i jestem założycielką polskiej manufaktury torebek z filcu – marki Feltlabel.

Pomysł ten zakiełkował mi w głowie już podczas studiów z architektury wnętrz.

Okazał się strzałem w dziesiątkę! Już niemal od dekady szyję torebki filcowe oraz tworzę oryginalne artykuły dekoracyjne do domu, które nie tylko cieszą oko, ale są także praktyczne.

Oczywiście nie zawsze szło mi jak z płatka.

Przez długi czas nie miałam pracowni z prawdziwego zdarzenia. Zaczynałam w ciemnym pomieszczeniu, w którym brakowało miejsca na sprzęty.

Mimo tych trudności czułam, że robię coś wielkiego – czego dowodem były nieustannie rosnące ilości zamówień. Dostawałam również pozytywne komentarze od moich klientek, co jeszcze bardziej motywowało mnie do pracy.

Dziś te trudności mam już za sobą. Stworzyłam wymarzoną pracownię, w której wszystkiego mam pod dostatkiem – i światła, i miejsca, i narzędzi. A nawet więcej – wyposażyłam ją w profesjonalne urządzenia, takie jak ploter, który pozwala na wycinanie skomplikowanych wzorów. To dzięki niemu moje produkty weszły kilka lat temu na jeszcze wyższy poziom.

Moją pracownię możesz zobaczyć na Instagramie – serdecznie Cię zapraszam do jego obejrzenia.

Z czego tworzę moje produkty?

Od samego początku stawiam na ekologię i wysoką jakość. Tworzę produkty z filcu syntetycznego, który powstaje z recyklingu włókien poliestrowych, np. butelek PET. Jest bardzo wytrzymały, odporny na rozrywanie i tarcie, a zarazem lekki i elastyczny. Nie gniecie się, łatwo się go pierze i konserwuje. Wykonuję z niego torebki w różnych rozmiarach i artykuły dekoracyjne, takie jak na przykład praktyczne, filcowe podkładki na stół.

Moją miłością niezmiennie jest filc, jednak od czasu do czasu zdarza mi się romansować z innymi materiałami, takimi jak chociażby sklejka brzozowa, bawełna czy tkany sznurek.

Co stanowi podstawę mojej oferty?

Podstawę oferty sklepu Felt Label stanowią damskie torebki z filcu – czekają na Ciebie zarówno pojemne torby A4, nerki, jak i listonoszki. Oprócz tego, znajdziesz u mnie także ładne i praktyczne dekoracje do wnętrz.

Każdy z produktów może być źródłem przyjemności – Twojej lub osoby, której wręczysz go w prezencie.

Moją specjalnością i oczkiem w głowie są indywidualne zamówienia, szyte na miarę według pomysłów moich Klientek. Jest to z jednej strony wyzwanie, a z drugiej – ogromna satysfakcja, którą trudno opisać słowami! Wiele z nich jest dla mnie inspiracją przy tworzeniu nowych produktów. Moje klientki mają więc realny wpływ na ofertę marki Felt Label.

Na co zwracam uwagę podczas produkcji torebek z filcu?

Tworzę produkty, które sama chciałabym otrzymać. Dlatego ważny jest dla mnie nawet najmniejszy szczegół – zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność, wzornictwo i wykończenie, jak i piękne opakowanie.

Nieustannie marzę o tym, aby moja praca i włożone w nią serce wzbudzały u Ciebie radość już w momencie odbioru paczki. Wykonaj pierwszy krok i zajrzyj do mojego sklepu!

Zapraszam Cię również na mojego Facebooka i Instagrama, gdzie dokumentuję codzienną pracę mojej manufaktury. Znajdziesz tam również opinie moich Klientek, a także nowości i promocje.

Rozgość się i zainspiruj!

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz kupon na darmową wysyłkę na pierwsze zakupy >> przejdź do formularza