T: +48 888-787-473     E: FL@FELTLABEL.PL

Podkładki filcowe pod talerze

Showing all 23 results

Podkładki filcowe pod talerze? Czemu nie!

Estetyczne nakrycie stołu stanowi nieodłączny element każdego przyjęcia – przykuwa uwagę, dopełnia nastrój i definiuje posiłek. Chcąc ułatwić moim Klientom stworzenie niepowtarzalnego nastroju podczas posiłku, stworzyłam produkty w postaci filcowych podkładek pod talerze, które z pewnością przetrwają wiele spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Podkładki na stół z Felt Label to gwarancja unikalności, ponieważ każda z nich jest wyjątkowa.

Dlaczego warto wybrać nasze podkłaki pod talerze?

Aby uzyskać spójny wygląd nakrycia, koniecznie jest dobranie jego elementów do stylistyki wnętrza oraz zastawy. Filcowe podkładki pod talerze z mojej oferty sprawdzą się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak i tych urządzonych klasycznie – wybór produktów jest bardzo szeroki, zaczynając od wzorów, kończąc na niemal wszystkich kolorach tęczy i różnych rozmiarach, które możesz dobrać do swoich potrzeb. Kilkumilimetrowa warstwa filcu skutecznie ochroni stół przed działaniem wysokich temperatur i zabezpieczy go przed pobrudzeniem. Wyposażenie się w podkładki  pod talerze z pewnością się opłaci – filc jako materiał nie gniecie się, jest wytrzymały i stanowi wyjątkowo estetyczny element wystroju. Posłużą przez wiele lat, nawet jeśli będą gościć na stole każdego dnia. Wygodne w użytkowaniu i konserwacji staną się ulubionym elementem nakrycia.

Zalety filcowych podkładek pod talerze

Przyjazne dla środowiska dzięki recyklingowi, łatwe do utrzymania w czystości i zachowujące swój kształt – to tylko kilka najważniejszych cech prezentowanych wyrobów z filcu. W związku z tym, że nasze podkładki pod talerze mogą zostać pobrudzone podczas używania, zadbaliśmy o to, aby stosowany materiał mógł zostać szybko odświeżony i wyprany bez negatywnych skutków. Przedstawione wyroby z filcu oprócz swoich podstawowych funkcji świetnie sprawdzą się jako niebanalny prezent, który możemy zapakować i spersonalizować – możesz modyfikować wzory dostępne w ofercie lub przedstawić nam swoje pomysły, które z chęcią zrealizujemy z Twoją pomocą. Motywy filcowych podkładek pod talerze takie jak kura lub śnieżynki z powodzeniem wykorzystasz przy tworzeniu świątecznego nakrycia, które przykuje uwagę niejednego gościa i będzie źródłem magicznego nastroju.

Dlaczego warto kupić podkładki pod talerze w Felt Label?

Razem ze mną możesz stworzyć niepowtarzalny nastrój i schludne nakrycie stołu, które stworzy spójną całość z resztą wnętrza. Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich wyrobów z filcu, dzięki którym wspólne posiłki i przyjęcia staną się jeszcze przyjemniejsze.

Podkładki na stół to nietuzinkowa ozdoba dla każdego wnętrza. Podkładki filcowe pod talerze mogą mieć różne kształty i wzory, co sprawia, że z łatwością dobierzesz je do swojego domu. Wybierz je już dziś!