Filcowe Dekoracje

FELT LABEL > Filcowe Dekoracje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Filcowe dekoracje? Czemu nie!

Stosowany przez mnie materiał – ekologiczny filc, znajduje bardzo szerokie zastosowanie dzięki swojej elastyczności, lekkości i dobrej wytrzymałości. Oprócz biżuterii czy torebek można z niego tworzyć filcowe dekoracje – fantazyjne, funkcjonalne, tematyczne.

Produkty z poniższej kategorii to wszystko to, co zachwyca zarówno swoim wyglądem, jak i trwałością. Do wykonania ozdób z filcu stosowany jest materiał pochodzący z recyklingu włókien poliestrowych, dzięki temu produkty oprócz swoich walorów estetycznych są także w pełni ekologiczne. Prezentowane dekoracje filcowe to mieszanka zróżnicowanych motywów i zastosowań – nasza wyobraźnia oraz pomysły Klientów nie są dla nas ograniczeniem. Równie bogata jest paleta kolorów, w których można zamówić moje produkty. Wybór spośród mnóstwa wzorów oraz 20 kolorów materiału stwarza ogromne możliwości wykorzystania naszych filcowych dekoracji – w domu, biurze czy jako prezent dla bliskiej osoby. Niezależnie czy wybierzesz ozdobę świąteczną, podkładkę czy mandalę, gwarantuję, że zostaną wykonane z największą precyzją, a ich konserwacja nie będzie skomplikowanym procesem.

Dlaczego warto postawić na filcowe dekoracje?

Ekologiczny, odporny na tarcie i zagniecenia materiał, to gwarancja wieloletniej trwałości prezentowanych produktów. Designerskie dekoracje filcowe sprawdzą się w wielu aranżacjach, stanowiąc niebanalny element wystroju wnętrza. Nowoczesne i minimalistyczne pomieszczenia to idealne miejsce na ich wykorzystanie, jednak bogactwo wzorów umożliwia zastosowanie ozdób w każdej innej stylizacji. Skutecznie zadbają o świąteczny klimat i świetnie sprawdzą się jako spersonalizowany prezent do nowego mieszkania. Mandala lub łapacz snów w dowolnym kolorze będzie wyjątkowym podarunkiem prosto z serca. Jednym z zastosowań filcowych dekoracji będzie także funkcja podkładki pod talerz lub kubek – filc szybko schnie po przyjęciu wilgoci, a czystość podkładek zostanie zachowana dzięki możliwości prania ich w pralce lub ręcznie. Wszystkie ozdoby i funkcjonalne elementy wyposażenia są lekkie, miękkie i zachowują swój kształt.

Poszukujesz spersonalizowanych dekoracji filcowych?

Jeśli chcesz, aby wybrana przez Ciebie ozdoba miała inny kolor, rozmiar lub masz własny pomysł na jej modyfikację, jestem otwarta na Twoje pomysły. Wyobraźnia nie ma granic, dzięki niej mogę stworzyć praktyczne przedmioty i oryginalne elementy dekoracji.