T: +48 888-787-473     E: FL@FELTLABEL.PL

Dostawa

Koszt dostawy

Do wartości zamówienia doliczane są koszty transportu, które ponosi Kupujący.

Dostawa towaru następuje za pośrednictwem firm kurierskich (krajowe – DPD, zagraniczne – Fedex/TNT) lub InPost (Paczkomaty).

Dostawa produktu odbywa się w wybrany przez Kupującego i określony w zamówieniu sposób:

  • przesyłka kurierem  przedpłata – 20 zł
  • przesyłka pobraniowa kurierem – 25 zł
  • przesyłka Paczkomaty – przedpłata – 13 zł

W przypadku zamówienia produktów z różna ceną wysyłki wybierana jest najwyższa stawka.

Towar wysyłany z Polski do innego kraju, możne podlegać dodatkowo opłatom importowym, nakładanym przez kraj odbiorcy. W związku z powyższym ciężar ponoszenia dodatkowych kosztów (cła, opłaty importowe itp.) jest wliczony w koszty przesyłki, które ponosi Kupujący. Międzynarodowa wysyłka jest realizowana za pomocą Fedex/TNT:

  • broszki/naszyjniki/opaski/podkładki/kopertówki/torebki małe – 50 zł
  • art. wnętrz./kuferki/torebki duże – 100 zł

 

Czas dostawy

Od momentu zaksięgowania pieniędzy, przygotowanie paczki oraz dostawa zajmują łącznie od 3 do 7 dni roboczych. Gdy przesyłka zostanie wysłana, powiadomimy Cię o tym drogą e-mailową. Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do 3 dni roboczych.

 

Darmowa dostawa

Aktualnie dla zamówień o wartości powyżej 300 zł wysyłanych na terenie Polski dostawa jest bezpłatna (przesyłka Paczkomatami).

 

Specjalne okazje

Jeśli zależy Ci aby zamówienie dotarło do kogoś bliskiego w określonym momencie (np. ma być prezentem urodzinowym), to poinformuj nas o tym w komentarzu do zamówienia. W tym wypadku, możemy, bez dodatkowych opłat, zamówienie odpowiednio zapakować lub dodać napisaną przez Ciebie adnotację.