Wielkanoc

FELT LABEL > Święta > Wielkanoc

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dekoracje wielkanocne z filcu

Szukasz oryginalnych ozdób na wiosnę, które wprowadzą świąteczny nastrój do Twojego domu? Dekoracje wielkanocne z filcu od Felt Label nadadzą się do tego idealnie! W naszej kolekcji znajdują się nie tylko podkładki, ale także kieszonki na sztućce, a nawet wianki z pisanek. Dzięki temu z łatwością można wybrać dekorację idealnie pasującą do każdego wnętrza – salonu, kuchni czy jadalni.

Ponadto wszystkie dekoracje wielkanocne z filcu w naszej ofercie dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej. Znajdą się barwy dla miłośników prostoty, jak i tych z sympatią odnoszących się do jaskrawości i wyrazistości. Razem z Felt Label w mgnieniu oka przekształcisz swój dom w radosną i nietuzinkową przestrzeń.

Ozdoby wielkanocne na drzwi

Pierwszym elementem każdego mieszkania, na jaki wiele osób zwraca uwagę, są drzwi frontowe. Zanim jeszcze ktoś zajrzy do środka domostwa, może już rozpoznać, jaki klimat w nim panuje. Dlatego oprócz ozdób na stół, a nawet ściany, warto przemyśleć wielkanocne wianki na drzwi. W Felt Label wiemy, jak łączyć prostotę, oryginalność i piękno, dlatego oprócz klasycznych wianków z liści i kwiatów, można u nas znaleźć wieńce zrobione z… pisanek! Ten najbardziej charakterystyczny symbol Wielkanocy w trymiga da znać Twoim gościom, że zapanował u Ciebie świąteczny klimat.

Jeśli jednak uznasz, że wielkanocne wianki na drzwi to nie Twój styl, w Felt Label znajdziesz także filcowe pisanki zawieszki, które możesz powiesić w różnych miejscach w mieszkaniu. Nadadzą się nie tylko na drzwi frontowe, ale również do łazienki czy poszczególnych pokojów. Delikatność powyższego wzoru sprawia, że stanowi on doskonały dodatek do pogodnego dziecięcego pokoju. A więc każdy z domowników, niezależnie od wieku, będzie mógł poczuć wielkanocny nastrój!

Jak przystroić stół wielkanocny

Najważniejszym miejscem, przy którym zbiera się cała rodzina, jest stół wielkanocny. Dekoracja, która będzie go zdobić, powinna pasować jak najlepiej do Twojego gustu i sprawiać Ci radość. Z Felt Label jest to banalnie proste, ponieważ każdy z naszych produktów umożliwia wprowadzenie do domu wiosennych i żywych kolorów. Okres wielkanocny to przede wszystkim zielenie oraz pastelowe odcienie. Nasze filcowe pisanki, kieszonki na sztućce, podkładki pod kubki i miski oraz wielkanocne wieńce mogą mieć piękny kolor wrzosowy, lub jaskrawy bądź butelkowy zielony.

Każdy produkt Felt Label tworzony jest dokładnością i uwagą, aby nawet najmniejszy grawerunek był piękny i wyjątkowy. Wspólnie uda nam się ozdobić Twój wielkanocny stół. Dekoracja w kształcie pisanki, królika lub kurki, z pewnością spodoba się zarówno dorosłym, jak i najmłodszym członkom rodziny!