T: +48 888-787-473     E: FL@FELTLABEL.PL

Podkładki filcowe pod kubki

Showing all 64 results

Podkładka filcowa pod kubek? Czemu nie!

Drobne dodatki często potrafią zupełnie odmienić wnętrze. Naszą propozycją, zarówno na co dzień, jak i od święta, są podkładki filcowe pod kubek. Kolorowe, o różnych wzorach i rozmiarach zabezpieczą stół przed zarysowaniem i temperaturą.

Dlaczego warto wybrać podkładki filcowe pod kubki?

Stylowe dekoracje, które są wytrzymałe i przyjazne w użytkowaniu to coś, czego najczęściej szukają moje Klientki. Prezentowane podkładki filcowe pod kubek to rozwiązanie dla każdego, kto ceni estetyczny wygląd dodatków w połączeniu z ich wysoką funkcjonalnością. Wykonane z ekologicznego tworzywa z włókien poliestrowych stają się ekologicznym i trwałym sposobem na upiększenie każdego stołu czy miejsca pracy. Dzięki temu, że nasz sklep realizuje autorskie projekty, możliwe jest zaprojektowanie spersonalizowanych podkładek filcowych pod kubek – na prezent, dla pracowników firmy czy przyjęcie. Stosowana technika wycinania daje ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o precyzję wykonania i wykończenie produktów. W zależności od potrzeb można wybierać spośród ażurowych wzorów, motywów florystycznych, fantazyjnych kształtów i tych, które idealnie sprawdzą się w święta. Owoce, śnieżynki, zwierzęta – wszystko to, tworzone jest z pasją i zaangażowaniem twórcy.

Zalety filcowych podkładek pod kubki

Skuteczne działanie produktu zapewnione jest przez wykorzystanie materiału o najwyższej jakości. Takie cechy jak elastyczność, lekkość, odporność na tarcie i gniecenie sprawiają, że podkładki filcowe pod kubek, filiżanki lub szklanki są wyrobem, który może zostać wykonany z wysoką precyzją i przetrwa wiele lat użytkowania. Konserwacja tego materiału jest niezwykle prosta – jeśli płyn wyleje się z kubka na podkładkę, można ją wyprać w niskiej temperaturze i bez konieczności prasowania nadal cieszyć się estetycznym wyglądem. Kompozycja kolorowych owoców z filcu świetnie sprawdzi się na przyjęciu urodzinowym, a śnieżynki mogą z powodzeniem zagościć na wigilijnym stole. Motyw warto wybrać tak, aby dobrze komponował się z resztą wnętrza – jesteśmy otwarci na koncepcje naszych Klientów i modyfikację dostępnych wzorów.

Dlaczego warto kupić filcowe podkładki pod kubek w Felt Label?

Satysfakcja z udanego zakupu jest dla nas ważna, dlatego staram się tworzyć funkcjonalne i estetyczne produkty, które swoim bogatym wzornictwem i kolorystyką zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Odpowiednia kompozycja podkładek filcowych pod kubek z pewnością ożywi nakrycie stołu i skutecznie zadba o jego czystość i estetykę.