Prezenty

Pomysły na nietypowe gadżety reklamowe

W dzisiejszym świecie sposobów na reklamę firmy jest niezliczona ilość. W zależności od potrzeb danego przedsiębiorstwa i możliwości finansowych, możemy zdecydować się na różne typy reklamy. Mimo powszechności Internetu nie słabnie popularność gadżetów reklamowych, które mogą mieć dzisiaj najróżniejszą postać. Część z nich pełni funkcje typowo reklamowe, jednak warto postawić na rozwiązanie, które będzie także użyteczne. Jako Felt Label współpracujemy z różnymi markami, podmiotami kulturalnymi oraz branżą gastronomiczną i tworzymy specjalne produkty zgodne z oczekiwaniami klienta i naszym filcowym stylu. Realizujemy również zamówienia specjalne.

W dzisiejszym wpisie przybliżę Wam kilka pomysłów na oryginalne gadżety reklamowe, które można dowolnie personalizować. Z pewnością posłużą budowaniu świadomości Waszej marki, ale również posłużą na co dzień jako użyteczne przedmioty.

Luksusowe gadżety reklamowe z logo jako idealny prezent firmowy

Gadżety reklamowe z logo to dzisiaj szeroka gama produktów. Możemy je zamówić właściwie w każdej drukarni, która posiada specjalistyczny sprzęt do nanoszenia nadruków. Z pewnością spotkaliście się z notesami, breloczkami czy długopisami, które posiadały logo jakiejś firmy. Jest to świetny sposób na wręczenie klientom czy kontrahentom praktycznego gadżetu z logo naszej firmy, co z pewnością zwiększy świadomość marki. Tego typu gadżety charakteryzuje też fakt, że można je masowo zamówić naprawdę niewielkim kosztem. Stanowi to więc dość ekonomiczny sposób na rozreklamowanie firmy, szczególnie gdy ta ma do czynienia ze sporą rzeszą klientów.

Jednak w dobie ogromnej konkurencyjności i taśmowych produkcji coraz więcej firm składania się ku bardziej wyszukanym rozwiązaniom. Coraz rzadziej stawiamy nie na ilość, ale na jakość i na oryginalność produktów. Luksusowe gadżety z logo, które wyróżniają się swoją wyjątkowością spośród masowych przedmiotów są w cenie i z pewnością zwiększają wizerunek marki. Jako Felt Label na co dzień współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami, przygotowując dla nich nie tylko wysokojakościowe, ale również użyteczne gadżety reklamowe z logo. Czy możliwa jest produkcja gadżetów z filcu z takim logo? Jak najbardziej! A jaką postać mogą mieć takie gadżety, to sprawdzicie poniżej :)

Filcowe podkładki pod kubek z logo firmy

Pierwsza z propozycji to filcowe podkładki pod kubek z logo firmy. To produkt, który może pełnić wiele funkcji! Przede wszystkim jest to gadżet bardzo praktyczny, ponieważ zabezpiecza blat stołu przed gorącą temperaturą i zalaniem. Może pełnić też funkcję ozdobną – wzory podkładek pod kubek mogą być dowolne – pochodzić zarówno ze stałego asortymentu manufaktury Felt Label, ale mogą być także wycięte w dowolny, dostarczony przez klienta wzór. I wreszcie funkcja reklamowa, której ten artykuł dzisiaj poświęcam :). Za pomocą nowoczesnego plotera możemy nanieść dowolne informacje na taką podkładkę, na przykład logo firmy. Tym sposobem zyskujemy praktyczny gadżet reklamowy, obok którego nie sposób przejść obojętnie! Można go spokojnie wręczać klientom, kontrahentom, współpracownikom, a także umieścić w biurze, salonie czy jakiejkolwiek działalności, gdzie każdego dnia przewijają się klienci korzystający z gorących i zimnych napojów.

Podkładki na biurko z nadrukiem

Kolejna propozycja gadżetu od Felt Label, który może pełnić funkcje reklamowe, jest filcowa podkładka na biurko. Podkładki to produkty, które stosunkowo niedawno pojawiły się w ofercie mojej manufaktury. Powodem, dla którego je stworzyłam była pandemia, podczas której wiele osób czasowo albo nawet na stałe przeniosło swoje biuro do domu. Niezależnie od tego, czy praca wykonywana jest w trybie home-office, czy w trybie stacjonarnym, ochronna podkładka na biurko to praktyczny gadżet chroniący jego blat przed zabrudzeniem i zarysowaniem. Podkładki na biurko tworzę w różnych wymiarach, wszak biurka bywają niewielkie, ale czasami naprawdę bardzo duże. Za pomocą plotera laserowego nanosimy dowolne kształty, wzory czy napisy. Tak więc nanosząc logotyp firmy, zyskujemy użyteczny gadżet reklamowy „o dużej sile rażenia”. Osoba posiadająca taką podkładkę każdego dnia będzie na nią zerkać, co spowoduje budowanie wizerunku naszej marki. Takie podkładki z filcu można też wręczyć pracownikom.

Firmowe podkładki pod laptopa z logo

Firmowe podkładki pod laptopa to gratka dla wszystkich, którzy na co dzień mocno eksploatują komputer. Produkt ten zapewni komfort i wygodę pracy, zarówno w biurze stacjonarnym, jak i na home-office.

Podkładki pod laptopa wykonuję ze sztywnego filcu syntetycznego o grubości 4 mm. Od spodu na każdym narożniku naklejam silikonowe naklejki, zmniejszające przesuwanie produktu. Podkładka z logo to użyteczny gadżet reklamowy, który można wręczyć kontrahentom czy klientom. Umożliwia zabezpieczenie biurka i komputera przed zabrudzeniem czy zalaniem.

Torba filcowa z nadrukiem

Jednym z gadżetów reklamowych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem są różnego rodzaju torby. Zabierając ją ze sobą możemy poszerzyć świadomość o marce, eksponując w nienachalny sposób logo firmy. To również gadżet, który można śmiało wręczać klientom, którzy cenią sobie praktyczne przedmioty. Moim zdaniem to świetna alternatywa dla długopisów czy notatników! Podobnie jak z innymi gadżetami, torby filcowe z nadrukiem mogę wykonać na specjalne zamówienie. Możemy na nich nanieść dowolny nadruk – logo, napis czy cokolwiek, co będzie świetnie reklamować Twoją markę.

Pasek z Washpapa z logo firmy

Washpapa [washable kraft paper] to bardzo wdzięczny papier, z którego można wykonywać przeróżne przedmioty. Innymi słowy, jest to impregnowana celuloza, którą można śmiało prać, a w dotyku i wyglądzie przypomina skórę. Na specjalne zamówienie w Felt Label tworzę paski z Washpapy z logo firmy, które mogą stanowić niezwykle oryginalny gadżet reklamowy. Taki pasek może posłużyć między innymi do torby do laptopa. Paski z washpapy są niezwykle wytrzymałe, nie odbarwiają się, nie kurczą i nie rozpuszczają. Dzięki temu stanowią świetną alternatywę dla pasków wykonanych z eko-skóry czy zwykłej skóry. Jeśli interesuje Cię taki nietypowy gadżet reklamowy, skontaktuj się ze mną, a ja przedstawię Ci dostępne możliwości :)

author-avatar

O Martyna

założycielka i projektantka manufaktury Felt Label. Od wielu lat projektuje oraz tworzy użyteczne i dekoracyjne produkty z filcu syntetycznego. Najważniejsza jest dla niej jakość – przywiązuje ogromną uwagę do najmniejszych detali – od projektu, przez wykonanie, aż po zapakowanie paczki i jej wysyłkę.