Home Office

Elegancki prezent dla szefowej – jak wybrać?

Okazji do wręczania prezentów w roku kalendarzowym jest cała masa. Uwielbiamy obdarowywać bliskich z okazji urodzin, imienin czy świąt Bożego Narodzenia. Czasami stajemy jednak przed innym zadaniem – wręczeniem prezentu przełożonemu w pracy, a nawet – szefostwu. Ponieważ funkcjonują w takim przypadku odrobinę inne relacje, wybór prezentu dla szefowej może dla wielu osób okazać się dość trudnym zadaniem. Ponieważ czasami szukacie za pośrednictwem mojego sklepu prezentu właśnie dla szefowej, w dzisiejszym wpisie postaram się Wam w tym niełatwym zadaniu pomóc 😊

Najważniejsze cechy prezentu biznesowego

Zacznijmy na początek od tego, jaki prezent biznesowy być powinien? Z pewnością relacje pracownik-przełożony są trochę inne, niż w przypadku bliskich osób, więc przede wszystkim tę kwestię powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru prezentu dla szefowej. Niezależnie od okazji i stopnia zażyłości, prezent z pewnością powinien przynieść przyjemność i nie sprawiać skrępowania. Prezent dla szefostwa z reguły jest prezentem składkowym, co oznacza, że część lub cały zespół po równo “składa się” na taki upominek. Wybierając prezent należy wziąć pod uwagę stopień zażyłości – w niektórych firmach są one bardzo oficjalne i formalne, w innych – bardziej przyjacielskie i luźne. Prezent biznesowy powinien być praktyczny, ale też w dobrym guście jest postawić na odrobinę elegancji. Ważna jest też jakość prezentu, jego estetyka i nawet samo opakowanie. Inną cechą, na jaką warto postawić jest uniwersalność. Dobrym pomysłem są też prezenty personalizowane.

W różnego rodzaju sklepach znajdziemy multum pomysłów na upominki dla szefowej, które będą te wszystkie cechy spełniać. Poniżej podam Wam kilka opcji na prezent dla szefowej, który z pewnością będzie w dobrym guście i wywoła pozytywne wrażenie u obdarowanej osoby 😊

Pomysły na ekskluzywne prezenty dla szefowej

Opisane w tym akapicie propozycje na prezenty biznesowe można śmiało zaliczyć do upominków ekskluzywnych. Jeśli na prezent dla szefowej składa się cały zespół, warto postawić na wysoką jakość. Pamiętajmy, że czasami mniej oznacza więcej – warto więc kupić jedną rzecz, ale charakteryzującą się naprawdę wysoką jakością.

Kalendarz biznesowy – elegancki prezent dla szefowej

Pierwszą propozycją jest kalendarz biznesowy. Jest to jednak upominek, który aby miał sens, powinien być wręczony z końcem roku lub na początku nowego. Tylko w takim przypadku możemy mieć pewność, że kalendarz z pewnością posłuży w codziennym życiu – zarówno biurowym, jak i prywatnym. Na rynku znajdziemy wiele propozycji kalendarzy – warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości kalendarze skórzane, grawerowane, a także typowe plannery, które występują w wielu ciekawych oprawach.

Elegancki długopis dla szefowej

Elegancki długopis to kolejna propozycja prezentu dla szefowej, który może być naprawdę dobrej jakości. Bez problemu możemy zakupić elegancki długopis z grawerem, w ulubionym kolorze obdarowanej osoby. Będzie to upominek towarzyszący osobie zarządzającej firmie w różnych sytuacjach – zarówno tych biznesowych, jak i bardziej prywatnych. Długopis w eleganckim etui zajmuje mało miejsca, a zmieści się do nawet najmniejszej torebki.

Stojak na smartfona

Jeśli Twoja szefowa dużo rozmawia przez telefon lub jest fanką nowoczesnych technologii, upominkiem, który z pewnością sprawi jej radość, będzie oryginalny stojak na to urządzenie. Pozwoli zachować porządek na biurku, a jednocześnie zagwarantuje wygodny dostęp na wyciągnięcie ręki do niezbędnego w dzisiejszych czasach smartfona. Stojaki na smartfony to szereg różnych produktów o różnej jakości. Warto postawić na coś trwałego, co posłuży przez dłuższy czas i w wyniku częstej eksploatacji szybko się nie zniszczy.

Ekskluzywna galanteria skórzana

Twoja szefowa jest fanką torebek lub dobrej jakości portfeli? Postaw na galanterię skórzaną, która od lat jest uniwersalna, ponadczasowa i modna. Elegancki, skórzany portfel lub wyjątkowa torebka dobrej marki z pewnością ucieszą każdą kobietę, niezależnie od piastowanego przez nią stanowiska. Galanteria skórzana występuje w różnych przedziałach cenowych, więc każda składka prezentowa umożliwi zakup mniejszego lub większego prezentu z tej kategorii.

Bony upominkowe

To ten rodzaj prezentu, który od kilku dobrych lat cieszy się dużą popularnością. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli zależy nam na naprawdę trafionym prezencie, ale nie do końca wiemy, na co postawić. Współcześnie właściwie każdy sklep oferuje tego typu bony upominkowe. Można więc zakupić bon do sklepu z biżuterią, galanterią, ale również – do sklepów z różnego rodzaju przeżyciami – jeśli chcemy sprezentować masaż czy też prezent z adrenaliną, taki jak chociażby lot paralotnią czy balonem 😊

Stylowe filcowe akcesoria do biura domowego

Jeśli Twoja szefowa zarządza firmą w trybie home-office lub w trybie hybrydowym, dobrym pomysłem będą upominki ułatwiające organizację pracy w domowym biurze. Każdy, kto pracuje w ten sposób doskonale wie, jak najprostsze nawet akcesoria potrafią ułatwić pracę i zwiększyć jej komfort. Tego rodzaju upominki możecie wygodnie kupić w moim sklepie, a znajdziecie je w kategorii Home Office.

Stylowe akcesoria biurowe wykonane z wysokiej jakości filcu to m.in. filcowe podkładki na biurko, filcowe podkładki pod myszkę i klawiaturę, przybornik na artykuły biurowe czy filcowy koszyk, umożliwiający wygodną segregację dokumentów, czasopism czy nawet książek.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, jaki prezent dla szefowej wybierzesz, powinien on być użyteczny i sprawiać przyjemność. Bo przecież to właśnie o to chodzi w prezentach!

author-avatar

O Martyna

założycielka i projektantka manufaktury Felt Label. Od wielu lat projektuje oraz tworzy użyteczne i dekoracyjne produkty z filcu syntetycznego. Najważniejsza jest dla niej jakość – przywiązuje ogromną uwagę do najmniejszych detali – od projektu, przez wykonanie, aż po zapakowanie paczki i jej wysyłkę.