T: +48 888-787-473     E: FL@FELTLABEL.PL

Dekoracje inne

Showing all 15 results

Inne filcowe dekoracje? Czemu nie!

Filc stwarza nieskończone możliwości tworzenia. Z tego interesującego materiału powstaje wiele niepowtarzalnych, nietypowych i przyciągających uwagę dekoracji, które nie tylko ozdabiają wnętrza naszych domów i mieszkań, ale także sprawdzają się w roli praktycznych i użytecznych przedmiotów. W Felt Label także lubimy dekoracje z filcu. Wiedziałeś o tym, że możemy wykonać dla Ciebie na przykład obraz z filcu? Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były jedyne w swoim rodzaju. Sprawdź, jak nam to wychodzi!

Czy filcowe dekoracje mogą służyć jako prezent?

Gdy szukasz nietuzinkowego prezentu, dekoracje z filcu będą bardzo dobrym pomysłem. W Felt Label znajdziesz m.in. obrazy z filcu. Prawda, że to niecodzienny podarunek? Filcowy motyw pokryty laserowym grawerem zamykamy w drewnianej ramie. Obraz z filcu to znakomite uzupełnienie dla wnętrz zaaranżowanych w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Szukasz czegoś na szczególną okazję? Prezent dla lekarza lub miłośniczki kwiatów? Zajrzyj do naszej oferty, a przekonasz się, że obraz z filcu dla lekarza jak upominek, może być niezwykle interesujący – filcowe serce dla kardiologa, filcowy kosz na drobiazgi dla zorganizowanych i uporządkowanych osób lub filcowe motywy roślin – to tylko niektóre z naszych produktów. W Felt Label udowadniamy, że filc nie ma dla nas żadnych granic. Dlatego tworzymy niecodzienne dekoracje. 

Do jakiego wnętrza pasują obrazy z filcu?

Każdy z nas lubi przebywać we wnętrzach urządzonych ze smakiem. O ich charakterze decydują dodatki. Jeżeli chcesz stworzyć niecodzienny klimat w swoim najbliższym otoczeniu, zaproś do swojego domu nieco inne dekoracje z filcu. Zapanuje w nim czysta harmonia, gdy ozdobisz wnętrze filcową mandelą, czyli motywem wywodzącym się z tradycji hinduskiej. Na ścianach brakuje wyraźnego akcentu? Gdy zawisną na nich obrazy z filcu, poczujesz, że wszystko jest na swoim miejscu. Dla Twoich roślin także mamy coś wyjątkowego – filcowa doniczka, którą wyróżnia ozdobny sznurek. Jeżeli potrzebujesz doniczki o konkretnych wymiarach, chętnie ją dla Ciebie wykonamy. Czasami wizualnego odświeżenia potrzebują także meble. Nasza propozycja to filcowy pokrowiec na taboret. Dzięki tej dekoracji zakryjesz obicie, które czasy świetności ma już za sobą. Filc sprawi, że tradycyjny mebel zyska nowe designerskie życie. My już wiemy, że dekoracje z filcu pasują do każdego wnętrza. Ty też możesz się o tym przekonać! Przejrzyj ofertę Felt Label i postaw na dodatki, obok których nie można przejść obojętnie. Nawet drobny filcowy akcent sprawi, że miejsce, w którym mieszkasz, zyska nowy charakter.