T: +48 888-787-473     E: FL@FELTLABEL.PL

Dekoracje świąteczne z filcu

Showing all 41 results

Wyjątkowe świąteczne dekoracje z filcu

Dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów do tworzenia naszych ozdób możemy skutecznie zadbać o świąteczny nastrój w Twoim domu i dopełnienie aranżacji wnętrza. Wycinane i grawerowane laserowo stają się precyzyjnie wykonanym, estetycznym dodatkiem, który nie tylko dobrze wygląda, ale również jest wyjątkowo trwały. Wybierając spośród 20 kolorów, możesz stworzyć wielobarwną girlandę z filcowych jajek lub ozdobić wigilijny stół podkładkami w kształcie kolorowych śnieżynek. Tego rodzaju miękkie ozdoby świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka – lekkie, elastyczne i łatwe do utrzymania w czystości zadbają o świąteczny klimat, nie zagrażając bezpieczeństwu. Dekoracje Wielkanocne z filcu to niebanalny dodatek do każdego wnętrza. Dekoracje Wielkanocne z filcu pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Kompozycje w postaci filcowych choinek z dodatkiem drewnianych elementów znajdą natomiast zastosowanie we wnętrzach w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy klasycznym – każdy może znaleźć coś dla siebie.

Ubierz swoje Święta w filc!

Drobne ozdoby, girlandy czy wieńce z filcu, choć minimalistyczne i niepozorne, wprowadzą magię świąt do każdego wnętrza. Zapraszam do poznania naszych dekoracji świąteczne z filcu- tworzonych z pasją, precyzyjnie, dzięki mojej  wyobraźni i pomysłom moich Klientów. Dekoracje świąteczne z filcu z pewnością odmienią Twój dom na Święta! Ubierz w filc Święta Wielkanocne oraz Święta Bożego Narodzenia.

Ozdoby bożonarodzeniowe z filcu

Wianek Świąteczny z filcu? A może nietuzinkowy filcowy kalendarz adwentowy? Jeśli lubisz atmosferę Bożego Narodzenia, produkty Felt Label są stworzone dla Ciebie! Zadbaj o odpowiedni klimat i wybierz ozdoby bożonarodzeniowe z filcu, które odmienią Twoje Święta! Wykonane z filcu ozdoby na Boże Narodzenie to także piękna dekoracja Wigilijnego stołu.

Dlaczego warto postawić na świąteczne dekoracje z filcu?

Świąteczne dekoracje co roku przypominają nam o tym, że właśnie teraz jest czas na spędzenie czasu z bliskimi. Aby wspólne świętowanie w rodzinnym gronie stało się jeszcze przyjemniejsze, umieściliśmy w ofercie filcowe choinki, jajka oraz inne tematyczne ozdoby, dzięki którym szybko poczujesz magię świąt.

Świąteczne dekoracje z filcu – Boże narodzenie i Wielkanoc

Prezentowane ozdoby to bogactwo kolorów, kształtów i form – od ozdób stojących, po wiszące na ścianie lub drzwiach i leżące na stole podkładki pod talerze lub kubki. Wykonane z wytrzymałego filcu pochodzącego z recyklingu stają się dodatkiem, który zagości w domu na wiele lat. Dzięki minimalistycznym konstrukcjom filcowe jajka, wieńce ze śnieżynek czy filcowe choinki nie zajmują wiele miejsca – przechowywanie ich w oczekiwaniu na kolejne święta staje się znacznie łatwiejsze. Równie proste będzie także ich odświeżenie przed kolejnym sezonem i zadbanie o ich higienę, ponieważ zastosowany materiał można prać i czyścić bez większych obaw o uszkodzenie dekoracji. Ozdoby są także lekkie, stąd możliwość zawieszenia ich na drzwiach, ścianie lub lustrze. Dekoracja w postaci filcowej choinki może zagościć w Twoim domu już w najbliższe święta – podobnie jak zawieszki z pisanek, sprawdzi się w każdym wnętrzu.