T: +48 888-787-473     E: FL@FELTLABEL.PL

Broszki z filcu

Showing all 31 results

Grubość materiału wynosi 4 mm, a dzięki jego trwałości i odporności na tarcie i rozrywanie, broszki z filcu stają się elementem biżuterii, który może posłużyć przez wiele lat. Przypinane są za pomocą spinki, która skutecznie zadba o to, aby biżuteria pozostała na swoim miejscu – na marynarce, szalu lub torbie. Wykonane z precyzją, o gustownych kształtach nigdy nie wychodzą z mody i mogą stanowić oryginalną biżuterię na co dzień i od święta. Jeśli chcesz, możesz spersonalizować dostępny model lub zrealizować własny pomysł – jestem otwarta na wyobraźnię Klientów.

Dlaczego warto wybrać broszki z filcu?

W trosce o moich klientów tworzę solidne i trwałe produkty, które są łatwe w konserwacji. Materiał, który jest wykorzystywany do produkcji, pochodzi z recyklingu, co czyni go rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. To dzięki lekkości i elastyczności zastosowanego surowca możemy tworzyć precyzyjne kształty naszych filcowych broszek. Dodatek sprawdzi się w wielu stylizacjach, dzięki szerokiej palecie barw i dostępności różnych wzorów. Świetnie będą się prezentowały jako element stroju osoby dorosłej, ale także i starszego dziecka. Optymistyczne kolory i autorskie, często bardzo fantazyjne projekty oferowanych broszek z filcu pozwolą pozytywnie rozpocząć każdy dzień. Sprawdzą się jako tematyczny prezent i przykuwający uwagę rekwizyt, ale także jako dodatek dla każdego członka imprezy firmowej lub innego przyjęcia – autorskie projekty stwarzają nieograniczone możliwości.

Poszukujesz spersonalizowanych broszek z filcu?

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z dostępnymi wzorami – szeroki asortyment pozwala wybrać idealny produkt dla siebie i bliskich. Prezentowane filcowe broszki oraz inne dodatki powstają z pasji do tworzenia – razem możemy skomponować niepowtarzalne stylizacje z ich udziałem.

Ważnym elementem stylizacji są odpowiednio dobrane dodatki, dzięki którym każda kreacja nabiera niepowtarzalnego charakteru. Pomysłem na oryginalną i przyjazną środowisku biżuterię są broszki filcowe, które wykonuję z ekologicznego, syntetycznego filcu.

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby lub chcesz ożywić swoją stylizację niebanalnym dodatkiem, filcowe broszki sprawdzą się w tym celu idealnie. Dostępne są niemal we wszystkich kolorach tęczy – zarówno miłośnicy stonowanych kolorów, jak i wyraźnych barw znajdą coś dla siebie. Produkty dostępne są w wielu wzorach, począwszy od kwiatowych, po motywy zwierzęce, pojazdy czy przedmioty. Broszki z filcu mogą być również pięknym prezentem tematycznym. Pasującym na dane okazje lub Święta.